0
0

سقف خورشیدی تسلا برای عرضه بین المللی!

94 بازدید

تسلا آماده است تا محصول سقف خورشیدی خود را در بازارهای بین المللی گسترش دهد. این شرکت مستقر در کالیفرنیا یک پتنت سقف خورشیدی را به اداره ثبت اختراع اروپا ارسال کرده است.

این پتنت با عنوان « بسته‌بندی برای کاشی‌های سقف خورشیدی »، ساختار پوششی یک کاشی سقف خورشیدی منفرد از تسلا را تشریح می‌کند. اگرچه این پتنت قبلاً در ایالات متحده ثبت شده بود، اما هنوز به اداره ثبت اختراع اروپا ارسال نشده است.

به نظر می رسد ثبت اختراع نشان دهنده تمایل ایلان ماسک مدیر عامل شرکت برای ورود به بازار بین المللی با سقف خورشیدی تسلا در اواخر سال جاری باشد. توضیحات ثبت اختراع ساختار یک ماژول کاشی سقف خورشیدی را بررسی می‌کند، که نشان می‌دهد این مجموعه شامل «تعدادی از کاشی‌های سقف خورشیدی است که در کنار هم قرار گرفته‌اند و یک یا چند فاصله کاشی. کاشی ها به صورت الکتریکی و مکانیکی به یکدیگر متصل می شوند.

در ایالات متحده، سطح شیبدار سقف خورشیدی تسلا طبق به‌روزرسانی نامه سه‌ماهه اول سال 2020 این شرکت به اوج خود رسید . تولید هفتگی سقف خورشیدی در تاسیسات گیگا نیویورک این شرکت در بوفالو بیش از 4 مگاوات یا برای 1000 خانه کافی است.

سطح شیب دار سقف خورشیدی به افزایش نرخ تولید در گیگا نیویورک نیاز دارد زیرا ماسک نشان داد که سفارشات اولیه مشتریان اروپایی توسط کارخانه تولید خورشیدی این شرکت در ایالات متحده انجام می شود. این استراتژی می تواند در آینده بسته به تقاضا برای سقف خورشیدی در بازارهای اروپایی تغییر کند.

سقف خورشیدی مزایای بسیاری برای مالکانی دارد که از آن برای نیازهای انرژی مسکونی خود استفاده می کنند. این سیستم نه تنها قادر به گرفتن انرژی از خورشید است، بلکه خود کاشی ها نیز از نظر زیبایی شناختی دلپذیر هستند. در حالی که پنل های خورشیدی سنتی کاربردی، با نیازهای زیبایی شناختی معمول برخی از صاحبان خانه مطابقت ندارند، که در نهایت می تواند مردم را از استفاده از آنها منصرف کند.

از نقطه نظر اقتصادی، محصولات خورشیدی تسلا توسط ماسک با ماشین پول مقایسه شده است. مدیر عامل شرکت در توییتر گفت: «با قیمت پایین‌تر تسلا، اگر در ایالتی زندگی می‌کنید که هزینه برق بالایی دارد، مانند یک چاپگر پول روی پشت بام است. “هنوز خرید بهتر است، اما گزینه اجاره، اقتصاد را آشکار می کند.”

 

 

منبع:

 

Tesla Solar Roof poised for international rollout, suggests latest patent filing

 

مطالب بیشتر:

انرژی پاک چیست

انرژی خورشیدی و بادی (مقایسه این دو انرژی)

سوخت های مصنوعی چه هستند؟

 

درباره آکادمی مازند سولار

آکادمی مازند سولار یک مجوعه پیشرو در زمینه نصب و فروش پنل‌های خورشیدی و انرژی‌های تجدیدپذیر و ارائه آموزش های حرفه ای در خصوص انرژی های تجدیدپذیر  است. هدف ما ارتقاء استفاده از انرژی‌های پاک و کاهش آلودگی هوا است. با تیمی متخصص و با تجربه ، ما برای ارائه راهکارهای انرژی‌های نوین و سازگار با محیط زیست آماده‌ایم. به ما بپیوندید و به یک آینده سبز و پرنشاط کمک کنید.

[وب‌سایت ما](mazandsolaracademy.ir) | تماس با ما:  09115607171 – 0113310544

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://mazandsolaracademy.ir/?p=3551
اشتراک گذاری:
نویسنده
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد سقف خورشیدی تسلا برای عرضه بین المللی!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.