0
0

توربین بادی | تعیین محل درست نصب توربین بادی | Wind Turbin

71 بازدید

توربین بادی محل درست نصب | بهترین نقطه برای توربین بادی شما کجاست؟ موقعیت مکانی مهم است، زیرا می تواند به معنای تفاوت بین یک پروژه موفق و پرسود و یک پروژه ناامید کننده باشد. مهم است که قبل از انتخاب مکان مناسب برای توربین بادی، همه متغیرها را در نظر بگیرید.

شما فقط می توانید یک مورد را در جایی که مقررات اجازه می دهد قرار دهید، بنابراین اولین قدم شما این است که با هیئت منطقه بندی یا برنامه ریزی محلی خود مشورت کنید تا تعیین کنید، در صورت وجود، چه قوانینی بر قرار دادن برج ها حاکم است. اگر در یک منطقه حفاظت‌شده یا تاریخی هستید، ممکن است با مشکلاتی مواجه شوید، بنابراین گرفتن تأییدیه از همه ارگان‌های حاکم مربوطه مهم است. و بررسی با همسایگان نیز ضرری ندارد – نمی‌خواهید بعد از اتمام نصب شما، ناگهان از نماهای تحت تأثیر شکایت کنند.

با فرض اینکه توربین های بادی در محل زندگی شما مجاز هستند، قدم بعدی شما این است که بالاترین و واضح ترین نقطه را در ملک خود پیدا کنید. یک نقطه مرتفع دور از درختان و ساختمان ها بهترین انتخاب است. اگر درختان، ساختمان ها یا موانع دیگری در نزدیکی شما هستند، توصیه می شود که ارتفاع توربین دو برابر مانع باشد تا هرگونه تداخل را جبران کند. همانطور که گفته شد، نمی‌خواهید توربین‌ها خیلی دور از اتصال به منبع برق قرار گیرند، یا در فاصله‌ای که انرژی لازم برای عبور از کابل است، برق را از دست خواهید داد. اگر در یک مکان دور از شبکه هستید، یک سیستم ذخیره باتری ممکن است برای شما مقرون به صرفه تر باشد.

توربین‌های بادی کوچک‌تر مسکونی به نیروی باد کمتری نسبت به توربین‌های تجاری نیاز دارند، اما برای سودآوری پروژه‌تان همچنان به حداقل مقدار نیاز دارید. توربین های مسکونی به بادهای پایدار حداقل 10 مایل در ساعت نیاز دارند، اما 12 مایل در ساعت و بالاتر بهتر است. این تفاوت مهم است زیرا نمایی است – یعنی 2 مایل در ساعت اضافی تقریباً دو برابر انرژی بیشتری ارائه می دهد. تشخیص اینکه آیا نیروی باد کافی دارید یا نه، ممکن است دشوار باشد، بنابراین بهتر است که یک متخصص باد آنالیز انجام دهد. گاهی اوقات ساختن یک برج بلندتر تنها چیزی است که برای جذب نیروی کافی نیاز دارید. مجدداً، مطمئن شوید که هیئت مدیره محلی شما محدودیت ارتفاعی برای برج ها ندارند.

نصب زمینی ترجیح داده می شود

اگرچه ممکن است گاهی اوقات توربین های بادی نصب شده روی ساختمان ها را ببینید، اما به طور کلی توصیه نمی شود. اگرچه بسیاری از توربین‌های مدرن نسبتاً بی‌صدا هستند، اما ارتعاشات می‌توانند در نهایت بر یکپارچگی ساختاری ساختمان تأثیر بگذارند.

اگر قصد خرید و نصب یک توربین بادی برای مهار انرژی و صرفه جویی در هزینه دارید، با ما تماس بگیرید.

تماس با ما:  09115607171 – 0113310544

دوره های آموزش نصب و مدیریت نیروگاه های خورشیدی ما:

دوره جامع طراحی و نصب نیروگاه خورشیدی

طراحی و نصب توربین بادی

مدیریت پروژه نیروگاه خورشیدی

دوره های آموزش تخصصی انرژی خورشیدی ما:

طراحی نیروگاه خورشیدی مگاواتی

طراح نیروگاه خورشیدی (فتوولتائیک) متصل به شبکه

دوره سولار ماینینگ

درباره آکادمی مازند سولار

آکادمی مازند سولار یک مجوعه پیشرو در زمینه نصب و فروش پنل‌های خورشیدی و انرژی‌های تجدیدپذیر و ارائه آموزش های حرفه ای در خصوص انرژی های تجدیدپذیر  است. هدف ما ارتقاء استفاده از انرژی‌های پاک و کاهش آلودگی هوا است. با تیمی متخصص و با تجربه ، ما برای ارائه راهکارهای انرژی‌های نوین و سازگار با محیط زیست آماده‌ایم. به ما بپیوندید و به یک آینده سبز و پرنشاط کمک کنید.

[وب‌سایت ما](mazandsolaracademy.ir) | تماس با ما:  09115607171 – 0113310544

مطالب بیشتر:

پنل خورشیدی قابل حمل | پنل خورشیدی قابل حمل چیست | Portable PV Panel

فناوری زمین گرمایشی | فناوری نوین زمین گرمایشی ۳.۵ مگاوات برق تولید کرد

سرویس پنل های خورشیدی

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://mazandsolaracademy.ir/?p=3691
اشتراک گذاری:
نویسنده
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد توربین بادی | تعیین محل درست نصب توربین بادی | Wind Turbin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.