0
0

سوالات متداول

1-نحوه ثبت نام در كلاسها چگونه است؟

چنانچه در سامانه عضو نیستید، ابتدا اقدام به عضویت نمایید سپس از دپارتمان مربوطه کلاس مورد نظر خود را رویت نموده و حتما روزهای برگزاری، تاریخ شروع، ضوابط شرکت و سایر جزئیات دوره را مطالعه نمایید سپس کلاس خود را به سبد خرید اضافه کرده و پس از کلیک روی درگاه بانکی، عملیات واریز وجه را انجام دهید.

جهت اطمینان، می توانید مجددا وارد پنل کاربری خود شده، کلاس ثبت نام شده و امور مالی خود را چک نمائید. در صورت وجود هر گونه سوال با شماره واحد پشتیباني 01133608315 تماس حاصل فرمائید.

2-کلاس ها حضوری برگزار مي شود و يا غیر حضوری؟

کلاس ها، هم به صورت حضوری و هم به صورت غیر حضوری برگزار مي شود. دوره آموزشی طراحی سیستمهای فوتوولتاییک و طراح مزرعه بادی بصورت آنلاین در بستر اسکایپ با بالاترین کیفیت آموزشی برگزار خواهد شد.اگر تمایل به شرکت در دوره به صورت آنلاین داشته باشید مي تواند از طريق پروفايل خود به كلاس آنلاين وارد شوید.
برخي از دوره ها نيز کلا به صورت آنلاین و یا آفلاین است كه در مشخصات دوره ذكر شده است. چنانچه سوال و یا ابهامی در این خصوص دارید حتما قبل از ثبت نام با شماره های پشتیبانی تماس بگیرید.

3- تخفیف ثبت نام دوره های آموزشی شامل چه کسانی خواهد شد؟

موارد زیر با ارائه مدرک معتبر شامل دریافت تخفیف در کلاس های آموزشی می باشد:

فرهنگیان-خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران – اعضای جهاد دانشگاهی و بستگان درجه اول آنان – پرسنل ناجا و خانواده آنان– پرسنل نیروهای مسلح و خانواده آنان –افراد تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی و سازمان بهزیستی- اعضای هیئت علمی و کارکنان دانشگاه و طلاب

4- اگر رمز اينترنتي براي ثبت نام آنلاين با استفاده از كارت بانكي خود را نداشته باشيم چگونه ثبت نام كنيم؟

در صورتي كه رمز اينترنتي براي ثبت آنلاين با استفاده از كارت بانكي خود را نداريد مي توانيد به صورت حضوري به مركز آموزشگاه به آدرس ساری، میدان خزر، بلوار فرح آباد ساختمان شماره 2 ادیب مراجعه كنيد تا ضمن انجام راهنمايي توسط همكاران ما از طريق دستگاه كارتخوان موجود در مركز پرداخت شهريه را انجام دهيد.

5- اعتبار گواهينامه فنی و حرفه ای چگونه است؟

فنی و حرفه ای به عنوان يكي از بزرگترين نهادهاي آموزشي و پژوهشي كشور مورد اعتماد مردم و سازمانهاي مختلف مي باشد و سابقه بيش از 30 سال كار آموزشي باعث شده است تا در زمينه آموزشهاي مختلف پيشرو باشد. علاوه بر اعتبار ملي گواهينامه هاي صادره توسط فنی و حرفه ای، امكان ترجمه رسمي اين گواهينامه ها در دارالترجمه هاي رسمي و ارائه آنها در خارج از كشور نيز وجود دارد.

6- نحوه دریافت گواهینامه پایان دوره آموزشی چگونه است؟

پس از گذراندن دوره آموزشی  و کسب شرايط قبولی مي توانيد گواهينامه خود را به صورت آنلاين از سامانه دريافت نماييد. اين گواهينامه ضمن داشتن اعتبار، در سامانه نيز قابل اعتبارسنجي مي باشد. در صورت نياز به دريافت گواهينامه كاغذي، پس از رویت نمره قبولي در پنل کاربری خود، درخواست خود را (به صورت تماس تلفنی با شماره 01133608315 ) اعلام نماييد. ظرف مدت کمتر از یک هفته مي توانيد گواهینامه آموزشی خود را دریافت نمایيد.

7- آيا امكان تقسيط شهريه دوره ها وجود دارد؟

بله، 50 درصد شهریه در زمان ثبت نام و مابقی بصورت چک صیادی 1 ماه قابل پرداخت می باشد